Kayıt Ol
Hizmet Ver
Başarılı İnsanların Evinde Olması Gereken 6 Şey

Başarılı İnsanların Evinde Olması Gereken 6 Şey 

 

1. Huzur dolu bir koltuk

Yoğun stresli hayattan sıkıldığınızda şöyle bir oh çekeceğiniz, rahatlayacağınız bir yerin evinizde bulunması son derece önemli. Bu koltuk üzerinde dinlenmeli, dinlenmenin ardından eşsiz düşüncelere dalarken huzur dolu olmalısınız.


 

2. Sessiz bir uyuma bölümü

Uyku, çalışmayı seven başarılı insanlar için az bulunan bir inci gibidir. Çok fazla rastlanmadığı gibi karşılaşıldığında da yüksek değer biçilir. Uykuyu da başarılı insanlar değerli görerek kendilerine sessiz ve rahatlatıcı bir alan oluşturmalıdırlar.


 

3. Dopdolu bir kitaplık

Kitaplar insanların ne düşüneceklerini ne hissedeceklerini yönlendiren harikulade rehberlerdir. Bu rehberleri evde hemen yanı başımızda bulundurmak bize her zaman danışacak mentorlar yaratabilir. Bu yüzden başarılı insanların hemen yanında verimli ve dopdolu kitaplıklar vardır.


 

4. Uygun renkler ile renklendirilmiş duvarlar

Bir evin huzur verici, ilham dolu veya rahatlatıcı olmasını sağlayan en önemli etmenlerin başında hiç şüphesiz duvar renkleri gelir. Renklerin insanlar üzerinde bıraktığı etkileri göz önünde bulundurursak renk seçiminin ve doğru boya badana uygulamalarının başarı için ne denli önemli olduğunu bir kez daha tahmin edebiliriz.


 

5. Not alabilecekleri bir alan

Başarılı insanların en temel özelliği sürekli fikir üretmeleri ve sürekli kendilerini geliştirmeleridir. Bu fikirlerin hemen yanıp sönmemesi için ise doğru şekilde notlar alabilmek,sürekli zihin haritaları çıkarmak önemli olmaktadır. Evin bir bölümünde bu şekilde bir alan ayrılması başarıyı arttıran etmenlerden biri olabilir.


 

6. Doğru ışıklandırma

Bir ev doğru şekilde ışıklandırılsa insan zihni de doğru biçimde beslenmiş olur. Eğer gerekli olandan çok fazla ışıklandırılan bir alan olursa bu durum insan zihnini yorduğu gibi düşünme biçimini de olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle evi iyi şekilde analiz edip ışıklandırmaları mükemmel bir derecede ayarlamalıyız.


 

 

Tamirat Tadilat ihtiyacınız mı var?

Aradığınız hizmete özel formu doldurarak en uygun ve en kaliteli hizmete hemen ulaşın.

Hemen Teklif Al!
 • 1
   
  İhtiyacını Belirle
  Formumuzda kısa sorularımızı cevaplayarak almak istediğin hizmeti belirle.
 • 2
   
  Ücretsiz Teklif Al
  İş ortaklarımızdan gelen en iyi teklifleri al.
 • 3
   
   
  Hizmeti Al
  Sormak istediklerini sor, müşteri yorumlarını incele, talebine göre mail yada telefonla detaylar üzerinde konuş.
 
Anlaş ve arkana yaslan. TASALANMA çünkü, biz varız!
Hemen ücretsiz üye ol!

Taleplere teklif ver ve anlaş.

ÜCRETSİZ KAYIT OL